ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Офіційний інтернет-магазин натуральної косметики sweet-and-spa.com.ua пропонує клієнтам БЕЗКОШТОВНУ* доставку товарів по Києву та Україні.

Прийом замовлень за телефонами проводиться:

Понеділок-П'ятниця c 9.00 до 18.00
 
Прийом замовлень, оформлених через сайт ведеться цілодобово.

Доставка замовлень по Україні (в тому числі м.Київ) здійснюється кур'єрською службою "Нова Пошта", оплата замовлень проводиться в гривнях:

- безпосередньо на складі кур'єрської служби або за адресою одержувача, після отримання замовлення або переказом на рахунок ПриватБанку, карти Visa, MasterCard, безпосередньо при оформленні замовлення

- при замовленні товарів інтернет магазину на суму від 800грн. - доставка здійснюється безкоштовно на склад Нової Пошти

- при замовленні на суму від 1000 грн. - кур'єрська доставка на вашу адресу проводиться безкоштовно

- при замовленні на меншу суму, вартість доставки на склад становить 40 грн., вартість адресної доставки - 50 грн.

Увага!

Для отримання замовлення відправленого за допомогою кур'єрської служби необхідно знати номер транспортної декларації і мати документ, що засвідчує особу (паспорт, права)

ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕВІРЯЙТЕ КОМПЛЕКТНІСТЬ ЗАМОВЛЕНЬ В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА ТРАНСПОРТНОЇ КОМПАНІЇ


Про оплату онлайн

- Наш магазин використовує платіжну систему wayforpay.com.

- Оплата банківською картою Visa / MasterCard, Приват24

Для здійснення оплати платіжною карткою наш магазин використовує платіжну систему wayforpay.com. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет.
 
Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa Verified by Visa і MasterCard MasterCardSecureCode ™, метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.
 
Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2/CVC2-коди передаються Вами на сайт сервера/системи безпечних електронних платежів в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол TLS, тому безпека операцій повністю гарантована.

 

Не знайшли зручний для Вас спосіб доставки?

Зв'яжіться з нами і наші менеджери допоможуть Вам!

Бажаємо Вам приємних покупок!